Lektoři

JuiceMeBaby & Spirit Space nabízí místo, které je zasvěcené péči o vás a vytvoření prostoru, kde se každý může cítit jako doma.

Vytvořili jsme prostředí, kde se nachází jogové studio, zdravé bistro, face-spa, fyzioterapie i vlasový salón. Místo, které je zaměřené na rozvíjení šťastného a zdravého života každého jednotlivce. V našem „Spirit Space“ jóga studu je vítán každý.

Eva praktikuje jógu a meditaci od roku 2004, kdy se po první asaně při své první lekci u Jarka Pávka v Bratislavě na Slovensku do Ashtanga jógy zamilovala. Ve studiu Ashtanga Yoga Paris absolvovala u svých učitelů Geralda Disse a Lindy Munro školení 200+ RYT pro registrované učitele jógy. V Paříži strávila 3 roky, během nichž asistovala při MYSORE lekcích v jejich studiu v centru Paříže. V roce 2015 byla na Bali certifikována po absolvování 200 hodin školení v ájurvédě. Poslední 4 roky praktikovala MYSORE v Londýnském studiu Triyoga s Corrie Ananda, která učí v Shoreditch.

Každý rok Eva praktikuje MYSORE na 2 měsíce v roce s Damienem de Bastierem ve studiu Samadi Bali v Canggu v Indonésii. 

V září 2017 se po 15 letech strávených v zahraničí přestěhovala zpět do Prahy a v krásném prostředí Malé Strany společně se svojí dcerou Sabinou otevřela  Juice Me Baby s jóga studiem Spirit Space. Sama preferuje styl MYSORE a řídí se principy AŠTANGA jógy. Dalším krokem pro ní je získání certifikací pro PRÁNÁJÁMU a Ajurvédu.

 Eva právě dokončila dalších 200 hodin RYT Ashtanga jógy primary a intermediate serií s Jarem Pávkem.

Právě studuje mindfull meditaci s Tarou Brach.

Jejím snem je pracovat s komunitou stejně smýšlejících lidí a umožnit jim, aby byli s jógou zdraví a šťastní – a aby tak pro ně měla jóga stejný význam jako pro ni.

 

 

INSTAGRAM

Vystudovala jsem Taneční konzervatoř v Praze a po ukončení taneční profese jsem působila ve fitness jako lektor různých skupinových lekcí (nejen jógy a pilates, ale i bodyformingu, spinningu, zdravotních a balančních cvičení atd.). Jógu praktikuji od roku 1992. Od roku 2007 jsem učitelem jógy 2.tř. a od roku 2011 učitelem jógy a jógové terapie 1.tř. (ČAJ, FTVS UK).

Od roku 2012 učím jógové lektory ať už v akreditovaných kurzech (ČAJ, FTVS a FF UK, Škola Domu jógy, Power yoga akademie) nebo v nadstavbových seminářích. Své zkušenosti a poznatky jsem shrnula v knize Jóga a jógová terapie - principy zdravého pohybu.  Je to snaha o propojení tradičních jógových konceptů (paňčakóša a aštángajóga) s integrální anatomií, biotensegritou, vývojovou kineziologií a současnými poznatky neurověd a psychologie.

Po všech zkušenostech v pozicích žáka i učitele je mým snem jógové vzdělávání bez balastních informací, bez definic pro definice, bez esoterických „bajek“, bez „hraní si na Indii“, ale s úctou k jejímu odkazu; vzdělávání, které podporuje chápání souvislostí napříč prostorem i časem a dává informace, které jsou funkční pro běžný život; vzdělávání, které nevytváří rozpor mezi teorií a praxí.

Romi Martincová @su.na.shi

Moji cestu k józe bych pojmenovala jako přirozený vývoj na mé životní cestě poznávání sama sebe, života a umění spokojeného bytí. Odmalička jsem byla sportovně aktivní a sporty, kterým jsem se věnovala byly vždycky velmi dynamické a orientované jen na výkon. Moje první setkání s jógou bylo tedy velkým milníkem a určitým diskomfortem, zkrácené tělo, tuhé svaly a moje ego na prvních lekcích trpělo tím, jak moc mi to nešlo. A je to pro mě až dojemné zjištění, kam až mě láska k józe dovedla. Píšu tu svůj medailonek a mým velkým přáním je inspirovat a sdílet své učení s každým, kdo by se rád vydal na svou vlastní cestu objevování jógového učení. 

Sama sebe vnímám jako věčného studenta. Každý student mě učí a posouvá dál, je to vzájemná výměna zkušeností a poznání. Pokora je jedna z mnoha věcí, kterou mi jóga v mém bytí ještě více prohloubila a s tou přistupuji ke každému z vás. V mých lekcích je pro mě důležitý individuální přístup a citlivá pozornost ke každému tak, aby jóga byla příjemnou zábavou, meditačním cvičením a momentem splynutí sama se sebou. Jóga je cesta nekonečných poznání na úrovni těla, duše i srdce. Přijďte ji se mnou objevit. Těším se na vás!

 

INSTAGRAM